Rozvoral (SPD): Paní Angela za týden v Praze – přijede podpořit svou loutku Bohouška!

18.08.2016 12:22

Jaký je pravý důvod návštěvy Angely Merkelové, která proběhne za týden v Praze? No jasně, že je to ze zištných důvodů. Přijede podpořit svou loutku Bohouška před krajskými a senátními volbami.

Rozvoral (SPD): Paní Angela za týden v Praze – přijede podpořit svou loutku Bohouška!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama
Drzost paní Angely nezná mezí. V České republice jí nesnáší drtivá většina občanů, kteří jí právem vytýkají, že zaplavila celou Evropu islámskými imigranty. Ona se ale i přes to na nás přijede podívat, aby osobně před krajskými a senátními volbami vyjádřila podporu poslušnému Bohouškovi, kterého prostřednictvím svých poradců v čele s panem Špidlou vodí na provázku jako loutku. Ten se na její návštěvu těší a už se nemůže dočkat, jak jí všechno odkývá. Je společně se svými poradci připraven všechny její pokyny, jak dále naložit s imigračním šílenstvím uposlechnout a slíbit jí poslušnost.

Ta poslušnost bude zcela jistě v budoucnu pro hodného Bohouška ohodnocena teplým místečkem v nějaké dobře situované bruselské kanceláři, kam si s sebou vezme Špidlu a spol. a všichni budou spokojeni.

Tato dáma je společně s úředníky Evropské komise zrádcem evropských demokratických hodnot a tradic a naši celníci by měli při příletu pořádně prohlédnout celé její letadlo, aby se nám nepokusila nějakého „ubohého“ imigranta ve značkových hadrech a s nejmodernějším iPhonem propašovat do naší vlasti. Jsem si jist, že by toho byla schopná a pak by nám všem řekla, že to společně zvládneme.

Já jen doufám, že tu návštěvu paní kancléřky vezme většina občanů České republiky jako antikampaň a při volbách to dají Bohouškovi jasně najevo. Ten kdo jde svou politikou proti drtivé většině občanů, nemá v politice co pohledávat. Politik je od toho, aby svým občanům za jejich peníze sloužil a hájil v prvé řadě jejich zájmy. 

Převzato z profilu na PL.cz.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Poměr důchodů k průměrné mzdě klesl poprvé pod 40 procent

13:57 Pekarová Adamová (TOP 09): Poměr důchodů k průměrné mzdě klesl poprvé pod 40 procent

Projev na 62. schůzi Poslanecké sněmovny 30. října 2020 k jednorázovému příspěvku důchodcům v roce 2…