Rozvoral (SPD): Pod Eiffelovkou znásilnili tři imigranti z Alžírska mladou ženu

20.09.2016 5:27

Tři sedmnáctiletí mladíci z Alžírska vylákali přes Facebook dospívající dívku k Eiffelově věži, kde si měla užívat pojídání jahod a hroznového vína. K tomu nedošlo a místo toho jí hromadně znásilnili.

Rozvoral (SPD): Pod Eiffelovkou znásilnili tři imigranti z Alžírska mladou ženu
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
Dívku v parku vtáhli do křoví, nasadili jí roubík a vrhli se na ní. Místo popíjení limonády a pojídání jahod si dívka prošla peklem. Následně se přišlo na to, že šlo o tři sedmnáctileté mladíky, kteří toho času žijí v Německu a do Francie vyrazili na výlet. Po útěku z místa spáchání svého odpudivého činu se co nejrychleji chtěli vrátit do Německa. Policie však byla rychlejší a dopadla je, píše britský The Mirror.

Zase budou všichni proimigrační vládnoucí politici hlásat, že je jim to všem hrozně moc líto, ale nikdo s tím do budoucna dělat nic nebude, jelikož to přeci zvládneme. Jiní jako třeba pan Schwarzenberg by mohl začít prohlašovat, že si na to budeme muset zvyknout, jak už to jednou prohlásil směrem k teroristickým útokům. Ne na tohle si opravdu zvykat nebudeme a těch lítostivých prohlášení politiků už také bylo dost.

Je na čase všechny takovéto pachatele velice tvrdě potrestat podle práva v dané zemi s tím, že až si trest odpykají je potřeba je vyhostit do jejich země původu s doživotním zákazem překročení hranic Evropy. Jiná možnost, jak uchránit evropské ženy před takovouto zvěří neexistuje. Zároveň je potřeba, aby se už konečně paní Angela vzpamatovala, jelikož už velice dobře musí vidět, že to stejným způsobem, jako do teď, zvládnout za žádných okolností nemůže.

Není možné do nekonečna jezdit po evropských summitech a tam jen plácat a plácat, jak to všechno zvládneme. Dávno už víme, že to tak není a že Evropská unie ani nechce s imigrační krizí něco dělat, takže je potřeba tvrdě zasáhnout, aby se takováto islámská zvěř v naší zemi do budoucna neusadila. Je nutné vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie, aby si sami čeští občané vybrali co je pro ně výhodnější. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gazdík (STAN): Zlínský kraj patří v žebříčku hodnocení kvality škol k nejlepším v republice

22:50 Gazdík (STAN): Zlínský kraj patří v žebříčku hodnocení kvality škol k nejlepším v republice

Chci, aby se Zlínský kraj nevylidňoval, ale aby v něm lidé naopak chtěli žít a žili spokojení, nachá…