Rozvoral (SPD): Proč se Evropa cítí být ohrožena imigranty?

04.07.2016 10:17

Podle mého názoru to jsou dva různé důvody. Jedním z nich je neslučitelnost islámské ideologie se svobodou a demokracií a druhým je to, že se přestala Evropa množit, čímž pomalu ztrácí zachování své kultury.

Rozvoral (SPD): Proč se Evropa cítí být ohrožena imigranty?
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama

Hlavním důvodem je samozřejmě neslučitelnost toho co hlásal a sepsal ve středověku podle našich současných zákonů jeden pedofil, kterému to prý diktoval sám anděl Gabriel. Islámská ideologie neuznává žádnou další víru a nemá sebemenší snahu byť jen málo něco ve svém hlásání změnit a přizpůsobit se podmínkám dnešního života tak jak to udělali křesťané. Islámská ideologie nezná sebereflexi a všem vyznavačům multikulturního života je na místě stále připomínat, že islám je pouze jeden a není možné ho dělit na nějaký umírněný nebo neumírněný, jelikož to Korán nezná. 

Tím dalším důvodem je to, že se přestala Evropa množit. Musíme si uvědomit, že na zachování jakékoli kultury je potřeba, aby byla porodnost na jednu ženu 2,11 dítěte, přičemž evropský průměr je 1,5 dítěte, což je pro zachování kultury velice málo. Na druhou stranu je dáno, že muslimská porodnost je 3,1 dítěte na jednu ženu, což je nejvíce ve srovnání se všemi ostatními náboženskými komunitami. Je také spočítáno, že globálně poroste muslimská populace dvakrát rychleji než populace nemuslimská. Alespoň to tvrdí autoři zprávy z washingtonského Pew Research Center nazvané „Budoucnost světové muslimské populace - výhledy pro roky 2010-2030“. To tedy znamená, že díky přistěhovalectví a vysoké porodnosti bude nejspíš desetina Evropy již v roce 2050 muslimská. No a celosvětově by vyznavači Alláha měli křesťany přečíslit v roce 2070.

Jediným řešením je nastartování evropské porodnosti. Jedině podpora rodiny a motivace občanů k vyšší porodnosti může naší kulturu zachránit. Řešením jsou například bezúročné novomanželské půjčky, daňové zvýhodnění a porodné i na třetí a jakékoliv další dítě, ovšem od třetího dítěte výše pouze za podmínky pracovní minulosti a čistého trestního rejstříku. Tím bychom podpořili vícečetné řádné rodiny a naopak nepodpoříme ty parazitující.

Musíme být odpovědní k našim příštím generacím a jedině podporou rodiny jako takové toho můžeme docílit a pak se i celá Evropa nebude cítit ohrožena imigranty! 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Marek (ANO): Ceny jízdného MHD se v Hradci zatím nemění

16:05 Marek (ANO): Ceny jízdného MHD se v Hradci zatím nemění

Ačkoli každým rokem rostou ceny vstupních nákladů, především pak mzdových či pohonných hmot, ceny jí…