Rozvoral (SPD): Prý se na nás žádní uprchlíci nevalí!

08.07.2015 5:31

Toto pronesl europoslanec za nula devítku Jaromír Štětina s tím, že je to poměrně silná a uměle vyvolávaná hysterie, na kterou již skočila i některá česká média.

Rozvoral (SPD): Prý se na nás žádní uprchlíci nevalí!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Tento europoslanec k tomu nezapomněl podotknout, že za strašením uprchlíky stojí Rusko, kterému to hraje do karet. „Vítr vane z východu, poněvadž poslední šlágr tajných služeb Ruské federace je zdůrazňování, že my pravoslavné Rusko, my tu Evropu před tím přívalem muslimů zachráníme,“ přímo řekl Štětina, od něhož se ale něco takového dalo čekat. To by snad ani nebyl on, pokud by si do Ruska nerýpl.

No tak to vidíte, místo, aby nám pan europoslanec sdělil nějaké řešení nastalé imigrantské krize v Evropě, vypadnou z něj takové bláboly. I když u něj se není čemu divit, jelikož většinou, jak otevře svá ústa, padají z nich pouze a jen protiruská moudra, nad kterými opravdu zůstává rozum stát.

Je mi hanba za to, že nás takoví lidé, jako je pan Štětina zastupují v Evropském parlamentu, jelikož ten člověk nehájí zájmy České republiky a českých občanů, nýbrž jen a stále dokola straší Ruskem.

Jsem přesvědčen o tom, že pokud to takto půjde dál a Evropská unie společně se Spojenými státy budou dělat všechno proto, aby na základě zbrojařského kšeftu a následnou solidárností obohacovaly naši kulturu muslimskou imigrací, přijde doba, ve které budeme moc rádi za to, že nějaké Rusko vůbec existuje (k tomu podotýkám, že nejsem žádný rusofil a příznivec Putina). Myslím si, že právě ohledně existence známých islámsko-teroristických organizací bychom s Ruskem měli spolupracovat na tom, abychom byli připraveni, se v budoucnu těmto radikálům bránit a nedovolit jim, aby podle jejich plánu, který se nazývá džihád (svatá válka proti nemuslimům), ovládli celý svět. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jarošová (SPD): Přímá volba prezidenta v ohrožení?

22:13 Jarošová (SPD): Přímá volba prezidenta v ohrožení?

Ústava je nejvyšším právním dokumentem a vymezuje mantinely pro fungování jednotlivých států. Je ted…