Rozvoral (SPD): Prý začala katastrofa v přímém přenosu

15. 2. 2016 9:42

To jsou slova maďarského premiéra Viktora Orbána, podle kterého se začala uskutečňovat tajná Německo-Turecká dohoda o dovozu imigrantů z Turecka do Evropy.

Rozvoral (SPD): Prý začala katastrofa v přímém přenosu
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Podle internetového vydání deníku Magyar Idök to řekl Orbán na úvod schůzky parlamentních frakcí stran vládnoucího bloku Fidesz-KDNP v maďarském Lillafüredu. „Podstatou dohody je, že 400 tisíc až 500 tisíc imigrantů převezou přímo z Turecka na území Evropské unie. Avšak nepřijme je jen Německo, ale povinně by je rozdělili mezi členské státy EU,“ cituje deník Orbána, který ještě nezapomněl dodat, že se nejedná o nic jiného než o fašistické propojení dvou států, které mají za úkol způsobit totální rozvrat EU, který je v plném proudu.

Maďarský premiér Orbán je jedním z mála evropských vládních politiků, který přemýšlí zdravým selským rozumem a který svými činy, ze kterých je v současné době nejdůležitější řádné hlídání maďarských hranic, velice pomáhá i České republice. Tento politik se nebál vzepřít diktátu Bruselu a udělal maximum proto, aby hájil zájmy svých občanů, chránil jejich bezpečí, historické odkazy předků a demokratické hodnoty.

Takového premiéra, který hájí zájmy drtivé většiny občanů, bych si přál mít i v České republice. Na něj si ale budu muset ještě nějakou chvíli počkat, jelikož současný český premiér Sobotka hájí pouze zájmy Evropské unie a její nápomocnost řízené invaze v čele s paní Angelou, která se při nedávné návštěvě Turecka zaručila, že přijme další syrské imigranty a rozdělí je dle systému kvót po Evropě. Takováto politika je nezodpovědná a hraničí se zradou vůči vlastním občanům, kteří jsou zdrojem toho, co se v Evropě do současné doby vybudovalo a nechápu, že to někdo pod tlakem pachu ropy, zbrojařské lobby a bankovní lichvy napomáhá ničit. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prezident Zeman: Dostali jste se na sedm procent především proto, že ve vašem čele nestála osobnost

14:50 Prezident Zeman: Dostali jste se na sedm procent především proto, že ve vašem čele nestála osobnost

Projev prezidenta republiky při 40. sjezdu ČSSD.