Rozvoral (SPD): Řízená invaze islamismu do Evropy bude i nadále pokračovat

11.02.2016 10:13

Paní Angela se totiž při nedávné návštěvě Turecka zaručila, že přijme další syrské imigranty (tím je opět pozvala) a rozdělí je dle systému kvót po Evropě.

Rozvoral (SPD): Řízená invaze islamismu do Evropy bude i nadále pokračovat
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Podle serveru Echo24.cz to prohlásila v Ankaře na jednání o zbrzdění proudu imigrantů. Podle Merkelové budou ti imigranti, kteří se do Evropy dostanou rozdělováni dle systému kvót.

Jestli si dobře vzpomínám, tak jsme byli nejen naší vládou již několikrát v poslední době ubezpečováni, že kvóty jako takové už jsou zcela určitě minulostí a že už i sama Evropská unie přišla na to, že kvóty nic neřeší. No a ejhle paní Angela najednou opět mluví o kvótách a o přerozdělování imigrantů po Evropě. No a já se ptám, jaký mandát měla tato dáma, která mimochodem nemá žádné děti, takže nemá za koho bojovat, od Evropské unie na tomto jednání? To už si máme opravdu myslet, že je pojem Evropská unie jen krycím názvem pro to, že jde ve skutečnosti o Německou unii?

Její počínání je zcela neuvěřitelné a to zvláště také proto, že nezapomněla zdůraznit, že je důležité, aby cesta imigrantů ze Sýrie přes Turecko neprobíhala ilegálně, nýbrž „kontrolovaně, legálně a aby byla námi organizovaná“. Takže nám vlastně tímto řekla, že pokud budou imigranti chtít, posvětí jejich nelegální imigraci na legální.

No řekněte, není to pro ty, kteří usilují o islamizaci Evropy, vládnou černým zlatem, a netolerantní, velmi násilnou islámskou ideologií úžasná zpráva, když chce německá kancléřka posvěcovat nelegální imigraci za legální? Jaký důkaz pro potvrzení řízené invaze islamismu do Evropy ještě chceme?

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Hüner ocenil mladé vědce

22:40 Ministr Hüner ocenil mladé vědce

Pod tradiční záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu se konal jubilejní dvacátý ročník vědecké sout…