Rozvoral (SPD): Tak už nám v Poslanecké sněmovně chlastá i její předseda

20.07.2015 9:04 | Zprávy
autor: PV

Pan Hamáček z oranžové květiny byl jedním z prvních, který prosazoval a nakonec prosadil zákaz prodávání a podávání alkoholu v budově sněmovny při jednání sněmovního pléna a podívejme se na něj na kluka, jak se nám vybarvil.

Rozvoral (SPD): Tak už nám v Poslanecké sněmovně chlastá i její předseda
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Jeho řízení schůze i se všemi těmi grimasami a doplňováním tekutin (video jednoduše vyhledatelné na internetu), které předváděl 18. června tohoto roku, kdy probíhaly interpelace, bylo sice roztomilé, ale v žádném případě se neslučuje s tak vysoko postavenou ústavní funkcí, kterou zastává. Nalitý předseda Poslanecké sněmovny není zrovna to, co by mělo reprezentovat ústavnost České republiky. Je to neskutečná ostuda, na které je vidět, že si z nás naši mocipání stále dokola dělají srandu.

On sám byl na oko před voliči velkým zastánce toho, aby se ve sněmovně již konečně přestalo chlastat, a po několika měsících po prosazení jeho návrhu je přistižen nalemtaný, jak zákon káže. To, že se k tomu veřejně přiznal a zachoval se tím jako chlap je sice na jednu stranu záviděníhodné, ale hned na tu druhou si pohádku o dvou panácích slivovice s kombinací léků na bolesti zad mohl nechat pro sebe, jelikož mu to stejně nikdo nevěří, takže je to přiznání pouze poloviční.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahradil: Boj na třech frontách současně je neudržitelný. EU takový vede

16:14 Zahradil: Boj na třech frontách současně je neudržitelný. EU takový vede

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k celosvětové geopolitice.