Rozvoral (SPD): V současné době se rozhoduje o naší další budoucnosti

10.12.2015 11:50

Imigrantské šílenství, které se v současné době valí na Evropu je zkouškou naší soudržnosti a vlastenectví. Pokud své demokratické hodnoty udržíme a tím ve zkoušce obstojíme, tak o naší další budoucnosti nemám obavy.

Rozvoral (SPD): V současné době se rozhoduje o naší další budoucnosti
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
reklama

Tato zkouška bude sice ještě hodně bolet a to hlavně po psychické stránce, jelikož nebude vůbec jednoduché ustát všechny ty sluníčkářské ataky multi-kulti politiků o zhnědnutí společnosti doplněné o její fašizaci a xenofobii. Nesmí nás to ale ani na chvíli vykolejit a o svém přesvědčení nesmíme ani na vteřinu zapochybovat. To, že nás někdo stále nazývá fašisty a xenofoby je známka o tom, že již nejsou žádné racionální argumenty proti našemu přesvědčení o správné věci, kterou je uchování evropských demokratických hodnot založených na svobodě projevu, toleranci a odporu k násilí.

Naše budoucnost a budoucnost našich dětí se nesmí upírat směrem někam do středověké pouště, kde má hlavní slovo ideologie násilí, netolerance a opovrhování ženského pokolení. Toto všechno musí zůstat za hranicemi Evropy a ten kdo by přeci jen chtěl tyto středověké hodnoty uctívat a žít multikulturně má přeci možnost imigrovat za těmito hodnotami tam, kde se podle nich spokojeně žije.

My ostatní velice rádi zůstaneme zde, kde máme své historické kořeny, které budeme chránit před nájezdy těch, kteří mají obrovský zájem nám je narušit a připravit nás o ně. Máme to všechno ve svých vlastních rukách, a pokud budeme používat zdravý selský rozum a budeme jen trochu chtít, zůstane naše budoucnost pouze naší budoucností a to takovou, že se za ní nebudeme muset před svými dětmi stydět. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svobodní: Krize je velkou příležitostí pro nový začátek

6:32 Svobodní: Krize je velkou příležitostí pro nový začátek

Komentář na facebookovém profilu k pěti lékům pro zaručenou skvělou budoucnost