Rozvoral (SPD): Vláda Angely Merkelové důvěrně – Turecko je spřažené s islámskými teroristy!

22.08.2016 10:40

Německá vláda Angely Merkelové už je v takovém srabu, že je všem pro smích. Jednou důvěrně prohlásí, že Turecko léta vědomě spolupracuje s islamisty a teroristy a podruhé veřejně považuje Ankaru za důležitého partnera.

Rozvoral (SPD): Vláda Angely Merkelové důvěrně – Turecko je spřažené s islámskými teroristy!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral
Zoufalost německé vlády v čele s paní Angelou už je tak obrovská, že si veřejně protiřečí, když jednou důvěrně říká hot a podruhé veřejně oznamuje čehý! Pro nás všechny je to známka toho, abychom se hlavně postarali sami o sebe a co nejrychleji z toho spolku, který si říká Evropská unie, vypadli.

Jak můžeme důvěřovat politikům, kteří jednou důvěrným vyjádřením prostřednictvím německého ministra vnitra prohlásí na dotaz parlamentní frakce Levice, že Turecko léta vědomě spolupracuje s islámskými a teroristickými organizacemi na Blízkém východě s dodatkem, že turecký prezident Recep Tayyip Erdogan tuto činnost podle vyjádření aktivně podporuje? Následně vystoupí na tiskové konferenci mluvčí německé vlády, který veřejně prohlásí, že Německo nevidí důvod zpochybňovat migrační dohodu s Tureckem a Ankaru považuje nadále za důležitého partnera, mimo jiné v boji proti Islámskému státu.

Co to je za zoufalé bláboly? Důvěrně se v Německu ví, že je Turecko spřažené s islámskými teroristy, což se na veřejnost dostat nemělo a veřejně s ním chtějí i nadále spolupracovat v boji proti něčemu (terorismu), co Turci prostřednictvím Erdogana aktivně podporují?! To je hnus velebnosti, jak by řekla paní Kelišová.

Takovéto balamutění občanů nesmíme podporovat a i na tomto příkladu je vidět, jak je celé to imigrační šílenství řízenou invazí. Je potřeba s tím skoncovat a proto musíme začít v Evropě spolupracovat na bázi svobodných a suverénních zemí, bez diktátu EU, které budou mít své hranice, měnu, rozpočet, zákony a samy si budou rozhodovat o své politice, ekonomice, kultuře a společenských tradicích. Referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie je nevyhnutelné! 

Převzato z profilu na PL.cz.

Radek Rozvoral

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Sociální demokracie je svázána s historií České republiky

15:00 Seďa (ČSSD): Sociální demokracie je svázána s historií České republiky

Sociální demokraté vždycky stály v popředí boje za demokracii a svobodu. Nejinak tomu bylo i v listo…