O výši trestu nechť si každý udělá svůj vlastní obrázek, takže toto komentovat nebudu. Mě na této kauze spíše nejvíce baví to, že ani předseda vlády, tedy jeden z nejvyšších státních představitelů v sobě nezapřel pudy pána tvorstva a zamiloval se do své kávo vařičky tak pro něho nešťastně, že kvůli tomu musel podat demisi, kterou určitě všichni v budoucnu velice oceníme. Od té doby se totiž začala psát úplně nová epocha politického spektra v České republice. Svým neposlušným poklopcem totiž způsobil modrému ptáčkovi klinickou smrt, který se s těžce polámanými křídly jen z důvodu elit přisátých na státní zakázky ještě udržel nad pomyslnou čarou volitelnosti – bohužel. Musím to slovo vyslovit a to i přes to, že jsem ateista a ve své mluvě ho skoro vůbec nepoužívám.
Je jen velká škoda, že se nějaká podobná nehoda neprovalila i na bývalého strážce naší státní pokladny, jelikož i jeho neúčast na nově se vytvářející politické scéně by také byla ku prospěchu nás všech. Bylo totiž až do nebe volající, jak ten si dovolil s našimi daněmi hrát a dělat z voličů takzvané pravice hlupáky a dojné krávy. Slyšeli jste někdy o pravicové straně, která slibuje před volbami, že nebude zvyšovat daně, aby je pak s úsměvem zvýšila? To umí jen politici, kteří mají hroší kůži. Mimochodem po internetu koluje video z youtube.com, na kterém tento pán předčítá dne 13.5.2014 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky paragrafové statě o osobě blízké. Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by ovšem při tom čtení nebyl napaden prezidentskou virózou. Nešťastné na tom všem je to, že i přes takovéto přešlapy je někteří lidé stále dokola volí a dávají jim svůj zastupitelský mandát.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



