Růžička (KDU-ČSL): Předal jsem tradiční dar Vsetínské nemocnici

19.12.2021 6:27 | Tisková zpráva
autor: PV

Chladící gely, masti, hygienické potřeby a inkontinenční pomůcky za dvacet tisíc korun předal starosta Vsetína Jiří Růžička oddělení následné péče Vsetínské nemocnice. Zároveň poděkoval za péči, kterou v těchto náročných časech zdravotníci poskytují, a popřál klidné vánoční svátky.

Růžička (KDU-ČSL): Předal jsem tradiční dar Vsetínské nemocnici
Foto: Archiv PL
Popisek: Místostarosta Vsetína Jiří Růžička

„Velmi si vážím pracovního nasazení personálu Vsetínské nemocnice a děkuji za prvotřídní péči o pacienty. Osobně přeji všem zdravotníkům hodně sil v této zběsilé době, a ze srdce věřím, že se situace kolem koronavirové pandemie brzy uklidní,“ řekl starosta Růžička.

„Moc děkujeme za dárky a jsme velmi vděční, že máme podporu nejen vedení nemocnice, ale také města i v těchto složitých časech,“ poděkovala primářka oddělení následné péče Zuzana Vojtěchová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Pro smích je leda Babiš s Macinkou

12:04 Kupka (ODS): Pro smích je leda Babiš s Macinkou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přestřelce mezi Hradem a vládou.