SPOLU vydává ženský lifestylový časopis

24.09.2021 10:57 | Tisková zpráva

Koalice SPOLU vydává lifestylový časopis Ženy SPOLU, který chce jasně ukázat, že politika není jenom mužská záležitost.

SPOLU vydává ženský lifestylový časopis
Foto: Jdeme do toho spolu
Popisek: SPOLU - koalice ODS, KDU-ČSL, TOP 09

V časopise se v netradičních rolích představí výrazné dámy z koalice SPOLU v čele s Markétou Pekarovou Adamovou, Miroslavou Němcovou či Janou Černochovou. Časopis vychází v nákladu 30 tisíc kusů. Koalice chce oslovovat jinou cílovou skupinu, než bývá ve volebních kampaních obvyklé.

První lifestylový časopis o ženách v politice začíná SPOLU distribuovat ve chvíli, kdy zbývají dva týdny do otevření volebních místností. Jeho součástí jsou rozhovory i autorské texty, které přinášejí pohled starostky, senátorky, poslankyně i mladých kandidátek SPOLU do Sněmovny, na současnou politiku, ale třeba i skloubení rodiny a práce. Podobně jako koalice cílí kampaň „Spolu jdeme volit“ na mladé voliče a je viditelná logicky hlavně na Instagramu, zvolili koaliční partneři i ve speciálu pro ženy formát, který je nejvhodnější a nejpřirozenější.

Časopis vznikal in-house v rámci kreativního týmu, interní redakce a PR oddělení TOP 09 a koalice Spolu. Distribuovat ho budou především kandidáti a kandidátky koalice na volebních stáncích a zastávkách MHD během kontaktní kampaně. Pro zájemce je k dispozici zdarma. TOP 09 se ve své komunikaci na tvorbu vlastního obsahu soustředí dlouhodobě. V rámci vlastní interní komunikace vydává časopis TOPlife a podcast s názvem TOPcast, v obou formátech strana představuje své výrazné představitele.

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

  • KDU-ČSL
  • KDU-ČSL se pomalu seznamuje s internetovými Parlamentními listy.

„Skloubit profesní a rodinný život nikdy nebylo snadné, vím o tom své. Jako žena a politička jsem tu pro každou z Vás. Pro maminky, studentky, pracující ženy a především pro všechny, které nechtějí, aby rodina a kariéra byly otázkou buď, anebo. Věřím, že když budeme držet SPOLU, prosadíme změnu, abychom si s těžkým srdcem nemusely vybírat a mohly být obojím. Abychom mohly být kýmkoliv, kým budeme chtít být. Nejlepší verzí svého života. SPOLU jsme silnější,” říká Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09, lídryně SPOLU v Praze a zároveň tvář obálky časopisu Ženy SPOLU.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To nemůžete myslet vážně!“ Vondráček dostal v ČT otázku na Zemana, která ho šokovala

8:53 „To nemůžete myslet vážně!“ Vondráček dostal v ČT otázku na Zemana, která ho šokovala

Předseda Sněmovny Radek Vondráček se rozhodl ještě jednou důkladně vysvětlit svou návštěvu u prezide…