STAN: Dalibor Dědek mění po dohodě s námi formu spolupráce, dál nás podporuje

24.08.2017 17:26

Podnikatel Dalibor Dědek se rozhodl nadále podporovat hnutí Starostové a nezávislí zvnějšku, nebude ale kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny. Jeho vstup do politiky podle něj přinesl STAN problémy.

STAN: Dalibor Dědek mění po dohodě s námi formu spolupráce, dál nás podporuje
Foto: STAN
Popisek: STAN
reklama

"Musím se přiznat, že STAN jsem začal pomáhat na poslední chvíli a bez důkladného rozmyšlení. V uplynulých dnech jsem měl konečně příležitost zhodnotit celou situaci v klidu. A můj závěr je ten, že místo abych reálně pomáhal dostat více slušných lidí do parlamentu, tak vlastně v dobré víře škodím,” vysvětluje Dědek s tím, že ho například nepříjemně překvapilo, jak média prezentovala jeho vstup na kandidátku Starostů jako další pokus miliardáře koupit si politickou stranu nebo že vznikal dojem, že stranu štěpí.

“Nejde o rozchod, mění se jen forma spolupráce. Tento postoje respektujeme a vážíme si ho,” zdůraznil poslanec Jan Farský, volební lídr STAN.

"Během těsnější spolupráce se Stanem jsem si potvrdil, že v něm jsou slušní a schopných lidé, kteří mají reálnou zkušenost s politikou. Jsou za nimi vidět prosperující obce a měs

ta, a tak by se měli dostat do parlamentu,” dodává Dalibor Dědek a ujišťuje: "V nadcházející kampani budu zapáleně přesvědčovat lidi, aby volili STAN. V hnutí nevznikne žádná frakce, musí zůstat jednotné."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Filip (KSČM): Jsem rád, že vláda přistoupila k těm opatřením včas a řádně

14:22 Filip (KSČM): Jsem rád, že vláda přistoupila k těm opatřením včas a řádně

Projev na 43. schůzi Poslanecké sněmovny 7. dubna 2020 k návrhu vlády na vyslovení souhlasu Poslanec…