Schramm (ODS): Od nového evidenčního nástroje si slibujeme výrazně vyšší přehled nad odpady

07.03.2019 10:13 | Zprávy

Město Budišov nad Budišovkou zavede chytrý systém evidence odpadů. Ten městu přinese výrazné úspory v odpadovém hospodářství. Budišovský sběrný dvůr vybaví systémem ECONIT společnost JRK.

Schramm (ODS): Od nového evidenčního nástroje si slibujeme výrazně vyšší přehled nad odpady
Foto: ODS
Popisek: ODS

Evidenční systém bude využíván na sběr pytlů s tříděným odpadem v Budišově nad Budišovkou. „Od nového evidenčního nástroje si slibujeme výrazně vyšší přehled nad odpady, než máme nyní a věříme, že se jeho zavedení promítne i do podstatně vyšší vytříděnosti odpadů,“ říká starosta obce Patrik Schramm a doplňuje: „Důležité pro nás jsou samozřejmě i předpokládané úspory, které systém obci přinese.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Ego a osobní spory musí jít stranou

12:12 Nerudová (STAN): Ego a osobní spory musí jít stranou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolební kampani