Schwarzenberg: S lidskoprávní politikou se definitivně loučíme

04.11.2018 9:20 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k paktu OSN o globální migraci

Schwarzenberg: S lidskoprávní politikou se definitivně loučíme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Podle posledních zpráv se premiér bude zasazovat ve vládě o to, aby Česká republika nepřijala společný pakt OSN o globální migraci. Zdá se, že se Česká politika bude řídit podle Maďarska.

Už na posledním setkání V4 se, jak známo, na návrh Maďarů Česká republika vzdala zastupování sama sebe v Evropské radě a pověřila tím Rakousko. Smutné na tom je, že se definitivně loučíme s lidskoprávní politikou, se kterou tato republika začala v roce 1993. Jestli je tedy náš vzor Trump a Orbán, tak je to opravdu pozoruhodný vývoj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Tejc: Nejedná se o zásah do struktury ani o oslabování nezávislosti soudů

15:14 Ministr Tejc: Nejedná se o zásah do struktury ani o oslabování nezávislosti soudů

Reakce ministra spravedlnosti Jeronýma Tejce na vyjádření Soudcovské unie