Schwarzenberg: Zeman kašle na Zemana

20.09.2019 22:29 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k záměru prezidenta Miloše Zemana zastavit případné stíhání premiéra Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo

Schwarzenberg: Zeman kašle na Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Prezident Zeman prohlásil, že by zastavil případné obnovené stíhání premiéra Babiše. Prezident vzkázal, že ho vůbec nezajímá, jaké argumenty nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman ve svém konečném rozhodnutí, na které má tři měsíce čas, přinese a jaké důkazy zohlední. Tímto mu vzkázal, že tak či onak svého poddaného premiéra vytáhne z bryndy a že to všechno může zahodit do koše, protože tady vládne on, prezident.

Před koncem roku 89 jsem si myslel, že za třicet let budeme svobodní a bude u nás vládnou demokracie a právní stát. Šeredně jsem se zmýlil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komrsková (Piráti): Zálohování PET lahví a plechovek. Pojďme do toho

22:14 Komrsková (Piráti): Zálohování PET lahví a plechovek. Pojďme do toho

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zálohování PET lahví a plechovek.