Seďa (ČSSD): Česká pravice se dostala do asociální polohy

27.08.2020 13:48 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k příčinám vysoké podpory hnutí ANO

Seďa (ČSSD): Česká pravice se dostala do asociální polohy
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

Myslím si, že velmi správná úvaha i analýza příčiny vysoké podpory ANO 2011 (ZDE). Pouze bych dodal, že se dnes česká pravice dostala do asociální polohy a kdy její politika nesměřuje ke zvyšování životní úrovně občanů. A ještě připomínám, že by bylo chybou opakovat pravicové vlády z let 2006 až 2013.

Vzpomeňme si, jak v té době řešila nikoli coronavirovou, ale ekonomickou krizi, a také kdo na ni nejvíce doplatil. Nejenom senioři a zaměstnavatelé, ale i živnostníci. Prostě protože pokud se podváže osobní spotřeba, pak logicky nebudou tržby pro obchodníky a služby. Tož tak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Ukrajina v NATO

Kromě toho, že by Ukrajina nesměla být ve válce, co dalšího by podle vás musela splnit, aby byla členem NATO, což prosazujete? A musí s tím souhlasit všechny členské státy? Myslíte, že je reálné, že budou? Neslibuje se Ukrajině něco, co je vlastně téměř vyloučeno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutílek (ODS): Pane premiére, Turka byste měl zavřít někam do sklepa

20:05 Krutílek (ODS): Pane premiére, Turka byste měl zavřít někam do sklepa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Filipa Turka o tom, že za válku na Ukrajině…