Seďa (ČSSD): Mé priority pro náš region

02.10.2020 14:32

Každý politik by měl mít konkrétní programové priority, které hodlá po svém zvolení prosazovat. Široká veřejnost by tyto priority měla vědět při svém rozhodování při volbách.

Seďa (ČSSD): Mé priority pro náš region
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Bývalý poslanec Antonín Seďa (ČSSD)

Mé priority

  • Zajištění a rozvoj kvalitních a dostupných veřejných služeb (kvalitní zdravotní péče v každé okresní nemocnici, zajištění letecké záchranné služby v kraji, pomoc při výstavbě kamenného hospice, dostupná veřejná doprava v kraji, co nejrychlejší dokončení obchvatu D55, zlepšení dopravní infrastruktury)
  • Ochrana a obhajoba práv zaměstnanců (ochrana zaměstnanců zákoníkem práce, podpora vyšších mezd a platů, spolupráce s odborovými organizacemi)
  • Podpora seniorů, zdravotně hendikepovaných a rodin s dětmi (cenově dostupné družstevní a obecní bydlení, rozšíření terénních sociálních služeb, kvalitní vzdělávání v kraji)
  • Ochrana přírody a vodních zdrojů (zákaz těžby štěrkopísku a ochrana pitné vody, stop spalovně v UH+, zvýšení lesních ploch, investice do zachycení vody v krajině, výstavba přehrad a rybníků, ekologizace zemědělství, zlepšení životního prostředí snížením emisí)
  • Zajištění obrany země a bezpečnosti občanů (podpora našeho členství v NATO a EU, zlepšení podmínek pro IZS, energetická a potravinová soběstačnost, podpora průmyslové diplomacie, spolupráce s AOBP a ALV)
  • Zachování a podpora kulturních, historických a společenských tradic v našem regionu (spolupráce s neziskovým sektorem, investice do kulturních památek)
  • Rozvoj sportovních a pohybových aktivit dětí a mládeže (podpora sportovních a zájmových organizací a soutěží, spolupráce s MŠ a ZŠ, podpora POKOS – příprava obyvatelstva k obraně státu)

Ing. Antonín Seďa

Převzato z Profilu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Jura: Prostějov získal milionové dotace z kraje

14:01 Primátor Jura: Prostějov získal milionové dotace z kraje

Statutární město Prostějov podalo žádosti o poskytnutí dotací z rozpočtu Olomouckého kraje z různých…