Senátor Dušek: Závislost Evropy na ruském plynu bude stoupat, ať se nám to líbí nebo ne

31.03.2021 20:41 | Zprávy
autor: PV

Projev na 9. schůzi Senátu dne 31. března 2021. Návrh usnesení k národní bezpečnosti a postupu vlády ve věci výběru dodavatele nového jaderného bloku Dukovany.

Senátor Dušek: Závislost Evropy na ruském plynu bude stoupat, ať se nám to líbí nebo ne
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Dušek

Pane předsedající, kolegyně, kolegové. V zásadě souhlasím s tím, co tady řekli mí předřečníci, nicméně dovolím si takový trošku jiný úhel pohledu na danou problematiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

12:58 Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

Debata o početních stavech armády se v posledních letech často redukuje na jediné číslo – kolik nový…