Senátor Fiala: Tak nám porodnice na přelomu roku hezky „jela“

03.01.2025 23:08 | Monitoring
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k novoročnímu provozu v strakonické porodnici

Senátor Fiala: Tak nám porodnice na přelomu roku hezky „jela“
Foto: tomasfiala.cz
Popisek: Tomáš Fiala

Tak nám v Nemocnici Strakonice porodnice pod vedením primáře Přemysla Chalupy na přelomu roku hezky „jela“. Na Silvestra v 00:24 se narodila holčička Stella (3110 g) a ve 13:24 chlapec Vilém (4470 g). Ten byl shodou okolností tedy posledním narozeným miminkem roku 2024 a jeho pořadové číslo je 501. No a na Nový rok 2025 dopoledne, v 10:19, se narodila holčička Diana (3080 g) a v 11:06 chlapec Matěj (4150g).

Rodičům gratulujeme, za víkendovou službu děkuji porodníkům, porodním asistentkám, dětským lékařům a sestrám. Rodiče všech „našich malých“ jsme s p. hlavní sestrou Editou Klavíkovou a personálem oddělení pozdravili a předali poukazy na odběr zboží v prodejně Kočárky a kojenecké zboží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Nejdřív schopnosti, pak peníze

9:15 Vích (SPD): Nejdřív schopnosti, pak peníze

Na nadcházejícím summitu NATO v Ankaře má Česká republika předložit plán postupného navyšování obran…