Senátor Hraba: Tahat do propagace LGBT životního stylu děti je opravdu nechutné

18.05.2023 8:05 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k akci LGBT komunity s názvem drag queen čte dětem, která má proběhnout v knihovně Jiřího Mahena v Brně.

Senátor Hraba: Tahat do propagace LGBT životního stylu děti je opravdu nechutné
Foto: STAN
Popisek: Zdeněk Hraba

Ať si každý - v mezích zákona - dělá co chce. Ale tahat do propagace určitého životního stylu děti je opravdu nechutné. Souhlasíte?

V naší zemi jsou všem občanům garantována lidská práva. Bez rozdílu. Zákony u nás nepohlíží jinak na člověka, který je z „většiny“, a na toho, kdo je z „menšiny“. To se sice snaží někteří namluvit, ale není to pravda. Važme si toho, není to všude samozřejmostí a pokusme se tento stav udržet.

Stejně jako není nikomu upíráno právo žít po svém, jakýmkoliv životním stylem, zkrátka každý si může svoji životní cestu vybrat sám. Svobodně. Ale je tak těžké z této propagandy vynechat děti?

Různí aktivisté, kteří na sílu tlačí své vidění světa, chtějí vzbudit emoce. A právě proto k tomu zneužívají ty, kteří se nemohou bránit - děti. A nečiní tak kvůli ochraně práv kohokoliv,  chtějí jen vzbudit emoce, vyvolat pozornost a tím si zajistit tímto ohavným způsobem vlastní výdělek. K tomu jsou mnohdy štědře dotováni i z veřejných zdrojů.

Těmto trendům, kdy jsou děti bráni jako rukojmí zájmových skupin, je třeba se rázně postavit. Nebojme se křiklounů.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

To je ta vaše podpora firmám?

Vybírat od nich za poplatky pro veřejnoprávní média? Myslíte, že lidé chodí do práce poslouchat rádio nebo se dívat na tv?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Podpořila jsem Ursulu von der Leyen jako předsedkyni Komise

19:05 Gregorová (Piráti): Podpořila jsem Ursulu von der Leyen jako předsedkyni Komise

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová dnes v tajné volbě podpořila Ursula von der Leyen jako pře…