Senátor Martínek: Který právník jakým způsobem na základě jakých fakt podpořil to, co on tady ve svém projevu říkal.

11.10.2017 13:21 | Zprávy
autor: PV

Projev na 10. schůzi Senátu 11. 10. 2017 k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla), ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony

Senátor Martínek: Který právník jakým způsobem na základě jakých fakt podpořil to, co on tady ve svém projevu říkal.
Foto: archiv
Popisek: Senátor Radko Martínek.

Děkuji mnohokrát paní místopředsedkyně. Vážené kolegyně a kolegové. V zásadě s ideou tohoto zákona souhlasím, protože jsem přesvědčen o tom, že dotace jsou dnes bohužel skoro sprosté slovo a působí víc zla než užitku v mnohých případech a zavést pořádek do tohoto systému je jenom správně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Dávky

Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Malá (ANO): Zpřísnění trestů za sexuální zločiny

11:05 Malá (ANO): Zpřísnění trestů za sexuální zločiny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k propuštění Dominika Feriho na svobodu.