Senátor Valenta: Kde udělal Babiš chybu?

27.11.2019 7:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

Senátor Valenta: Kde udělal Babiš chybu?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Ivo Valenta

Premiér Andrej Babiš je „borec“. Zařídil, že se bude rekonstruovat bývalá věznice v Uherském Hradišti. O víkendu se tím dokonce pochlubil na svém oficiálním FB profilu.

Takže se zdá, že bývalá věznice, která chátrá od 60. let minulého století, se konečně promění v moderní zázemí pro místní okresní soud. A co víc, že zde dokonce vznikne také Muzeum totality.

Potud dobrý a všichni, kdo jsme přiložili ruku k tomuto společnému dílu, si můžeme gratulovat.

Jenže by to nebyl Andrej Babiš, aby si k této pozitivní zprávě nepřibalil pořádnou náruč sebechvály, dotvářející jeho „božský syndrom“. A navíc jeho PR poradci nasekali v jeho tradičním „víkendovém hlášení“ na sociálních sítích tolik faktických chyb a nepřesností, že asi budou na Vánoce bez prémií.

Uvedu tedy na pravou míru alespoň některá Babišova tvrzení:

AB: „Tenhle úřad (ÚZSVM) taky realizuje můj plán udělat ze staré věznice v Uherském Hradišti Muzeum totality.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Andrej Babiš je zcela nevěrohodný

14:01 Richterová (Piráti): Andrej Babiš je zcela nevěrohodný

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k vládě Andreje Babiše.