Senátor Valenta: Odměna za dobré služby?

29.08.2018 8:35 | Zprávy

Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu kandidaturu Dity Protopopové na starostku Prahy 8

Senátor Valenta: Odměna za dobré služby?
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Senátor Ivo Valenta za Soukromníky

To nechám na posouzení ostatním. Za mne je fakt, uvedený v médiích – tedy angažovanost paní Protopopové v kauze Čapí hnízdo ve prospěch rodiny premiéra Babiše a následně její náhlý postup z řadové členky ANO přímo ke kandidátce na starostku Prahy 8, přinejmenším podivný.

Nemohu se obránit dojmu, že šlo o model „něco za něco“. Ty pomůžeš mně, já zase tobě. Nakonec i Taťána Malá prokázala premiérovi nebývalou loajalitu v kauze Čapí hnízdo, když orodovala za to, aby se soudní řešení celého případu odložilo o čtyři roky – tedy až do dalších voleb. A nebýt její záliby v plagiátorství, dotáhla to až na ministryni spravedlnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Co myslíte tím zvláštním statusem pro Ukrajinu?

A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Společně držíme klíče k lepší budoucnosti

21:13 Zelení: Společně držíme klíče k lepší budoucnosti

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k novému ministru životního prostředí.