Senátor Valenta: Průšvih nadohled

28.05.2018 17:51 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke stavu českého zdravotnictví

Senátor Valenta: Průšvih nadohled
Foto: Jonáš Kříž
Popisek: Senátor Ivo Valenta za Soukromníky

Na zlínském hejtmanství se pereme o to, jak nedopustit zhoršení dostupnosti zdravotní péče unáhlenou a nepromyšlenou centralizací nemocnic. Ale obávám se, že ještě daleko větší průšvih číhá na nás všechny díky tomu, že rapidním způsobem ubývá počet praktických lékařů.

A to nejen díky jejich vysokému věku, ale také nepřiměřenému papírování. Vždyť praktický lékař je v poslední době už víc úředník, než ten, kdo má pečovat o zdraví svých pacientů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Žaloba

Co říkáte na to, že na vás chce podat předseda senátu žalobu, že neplníte sliby? Podle mě se sliby mají plnit, bohužel porušuje je většina politiků, a proto by podle mě měli být odvolatelní, ale co zmůže a může eventuálně soud mi není jasné. Vám ano?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

9:15 Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

Debata o obraně České republiky je často zatížena emocemi, symboly a politickými nálepkami. Přitom b…