Senátorka Horská: Benefiční golfový turnaj charitativní i integrační

08.05.2019 14:58

Benefiční golfový turnaj SVÍTÁNÍ CUP, jehož cílem je hravou formou propojit svět zdravých a hendikepovaných dětí, se letos uskuteční již podevatenácté.

Senátorka Horská: Benefiční golfový turnaj charitativní i integrační
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředsedkyně Miluše Horská

Akce, jejíž výtěžek je každoročně věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem, se uskuteční v sobotu 11. května 2019 od 9 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. 

„Jde o jedinečnou příležitost, kdy se u skvělého sportovního zážitku potkávají naši žáci a klienti, jejich rodiče a sourozenci se zkušenými golfisty. Vedle charitativního přínosu má tato akce také důležitý integrační význam,“ konstatovala ředitelka školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Turnaj se jako tradičně uskuteční na klubovém devítijamkovém hřišti par 72 s mnoha vodními překážkami, které je situováno v malebném údolí řeky Chrudimky na ploše 30 hektarů a těsně sousedí se souborem lidových staveb na Veselém Kopci,“ řekl prezident Golf & Country Clubu Svobodné Hamry Jan Peroutka.

Na programu bude turnaj hráčů, exhibiční utkání dětí ze SVÍTÁNÍ a VIP hostů. Nebude chybět ani doprovodný program pro malé návštěvníky. Součástí akce bude i prodej výrobků a hry o ceny. Moderátorem bude známý bavič a zpěvák Josef „Píno“ Melen.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Charanzová (ANO): Přátelé, kampaň za námi. Teď už děj se vůle boží, respektive voličova

10:44 Charanzová (ANO): Přátelé, kampaň za námi. Teď už děj se vůle boží, respektive voličova

Komentář na facebookovém profilu ke končící kampani před volbami