Senátorka Kovářová: Už i v Americe mají plné zuby nenormálností

07.11.2024 17:17 | Monitoring
autor: PV

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách

Senátorka Kovářová: Už i v Americe mají plné zuby nenormálností
Foto: Hans Štembera
Popisek: Daniela Kovářová

Tak už i v Americe se ukázalo, že stále víc lidí má plné zuby progresivistických keců, Green Dealu, woke politiky, BLM a dalších nenormálností. Amerika se vrací k normálnímu životu a k péči o svou vlastní zemi a své lidi. Blahopřeji a ve vlaku připíjím.

Pevně doufám, že tento velký americký návrat pomůže i Česku rozlišit, co je důležité a na čem je třeba pracovat. Na rodině, vlasti, národu a lepším životě jeho obyvatel. Nikoliv na dirigované společnosti, na nenávisti, ideologii a budovatelských heslech, které v normálním světě nefungují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Nechceme jen od stolu kritizovat, ale mít v ruce konkrétní řešení

18:17 Rakušan (STAN): Nechceme jen od stolu kritizovat, ale mít v ruce konkrétní řešení

Kabinet budoucnosti, stínová vláda Starostů, se vypravil na další ze série svých plánovaných výjezdů…