Senátorka Zwyrtek Hamplová: Pravda nás dohnala

04.03.2023 10:07 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oslabení imunity nošením roušek

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Pravda nás dohnala
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová v Partii.

Když jsem od počátku vystupovala proti absurdním příkazům typu nošení roušek venku, “dušení” dětí po celý den v rouškách ve škole a seniorů v domovech, dokonce chvíli se přikazovalo nosit dvě roušky najednou (!!), podporována částí lékařů a obyčejnou logikou, že “dýchat vydýchané” je prostě zdraví škodlivé a že toto dlouhodobé “dušení” poškodí imunitu, byla jsem terčem hrubých útoků. Pravda nás ale - logicky - dohnala.

Měli bychom si položit hlavně otázku, proč jsme tak snadno uvěřili nelogickým lžím, poslouchali slepě vyloženě nelogické a protizákonné příkazy a byli ochotni uvěznit zdravé děti (i sebe) v rouškách a jejich i svoje zdraví odepřením přirozeného dýchání oslabovat…

Také tehdy říkali, že my - kritikové těchto protiprávních příkazů - nemáme pravdu a tvrdíme hlouposti. Dnes to opakují o vakcínách - že říkáme nesmysly. Ne. Máme pravdu. A čas to bohužel opět ukazuje. Jen na tom všem někdo mezitím za přispění politiků vydělal miliardy.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Celá moje rodina se očkovat tím svinstvem nenechala a stále žijeme. Jak je to možné?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHlustvisihák , 04.03.2023 10:23:25
A takový šmejd Kubek ještě dostal za loňský rok mimořádnou odměnu!!!

|  5 |  0

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Podpořila jsem Ursulu von der Leyen jako předsedkyni Komise

19:05 Gregorová (Piráti): Podpořila jsem Ursulu von der Leyen jako předsedkyni Komise

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová dnes v tajné volbě podpořila Ursula von der Leyen jako pře…