Senátorka Zwyrtek Hamplová: Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst

11.06.2023 22:01 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k besededě Markéty Pekarové Adamové na Gymnáziu Ostrav v Karlovarském kraji

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová v Partii.

Školský zákon: “Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace...”

Předsedkyně sněmovny patrně neumí číst; pokud umí číst, pak nezná ten zákon; pokud umí číst a zná ten zákon, asi nechápe význam textu; a pokud umí číst, zná ten zákon a chápe význam daného textu, pak by měla okamžitě vysvětlit, jak si mohla dovolit tento zákon ignorovat a na půdu gymnázia s daným obsahem svého vystoupení vůbec vstoupit.

A vedení školy by zase mělo vysvětlit, jak mohlo tuto formu politické propagace předsedkyni TOP 09, sněmovny a reprezentantce současné vládní koalice dopustit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Evropa potřebuje mír, ne další válku

9:15 Vích (SPD): Evropa potřebuje mír, ne další válku

Zatímco se Maďarsko a Slovensko odvážně vydávají cestou zdrženlivosti, Česká republika zatím stále v…