Senátorka Zwyrtek Hamplová: Smekám před Muskem, který toto prostředí dnes zachraňuje

04.06.2023 18:11 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zrušenému blogu na serveru Aktuálně.cz.

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Smekám před Muskem, který toto prostředí dnes zachraňuje
Foto: Daniela Černá
Popisek: Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová na setkání s občany v Kroměříži

Trochu nostalgie... Mé blogy patřívaly k nejčtenějším... A přijímala jsem to s pokorou. Už více jak rok mám stopku - blog mi byl ze strany aktualne.cz ze dne na den po deseti letech zrušen. Možná byl důvodem i tento jeden z posledních, opět s velkým množstvím čtenářů... Cenzura si zkrátka našla opět prostor v naší zemi, a tato země k tomu mlčí. Myslím ti, kteří by mluvit měli.  A je jedno, zda je médium soukromé či veřejné - je to opět snaha umlčet ty nepohodlné. I když své názory vyjadřují slušně, věcně, bez vulgarit - čehož je naopak druhá strana plná. Musíme věřit jedinému - že si to lidé jednou přeberou, a s cenzory zúčtují. Smekám před Muskem, který toto prostředí dnes zachraňuje.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Je něco, za co podle vás Babiš nemůže?

O Babišovi si nedělám iluze, ale jak jste přišel na to, že vás Agrofert odposlouchá? Jak by to dokázal? Myslíte, že má pod palcem policii?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ministerstvo obrany v exekuci za kulomety MINIMI

14:21 Vích (SPD): Ministerstvo obrany v exekuci za kulomety MINIMI

Podivné zakázky na Ministerstvu obrany (MO) stále pokračují. Naposledy souhlas s nákupem amerických …