Skalický (Pro Prahu): Do centra města živnostníkům vstup zakázán? Já říkám - NE

23.09.2014 11:56 | Zprávy

Stále častěji mám pocit, že pan primátor Hudeček chce co nejvíce znepříjemnit a zkomplikovat život drobným živnostníkům a řemeslníkům.

Skalický (Pro Prahu): Do centra města živnostníkům vstup zakázán? Já říkám - NE
Foto: red
Popisek: Jan Skalický, kandidát hnutí PRO PRAHU

Nejdříve neřešil situaci, aby mohli živnostníci, kteří chtějí poskytovat své služby v oblasti modrých zón, krátkodobě zastavit a vyložit materiál.
Jistě sami uznáte, že se malta a cihly dost těžko vozí metrem či tramvají a plynový kotel možná ještě hůř. Když ani to nestačilo a živnostníci si kupovali stírací karty, u kterých Magistrát nezajišťuje žádnou distribuci, tak co bychom ještě nepřitvrdili,že? A tak Hudeček a jeho TOP městská rada zavedou ještě nízkoemisní zóny. Vždyť náš pan primátor má hned dvě služební auta splňující bohatě emisní limity. Najme si aktivistu spolupracujícího například s hnutím Děti země, které umí blokovat i stavby D1, D8 a mnoho dalších, ať mu poradí, jestli ty nízkoemisní zóny má zavést. Ten pozve specialistu z Dánska, který se postaví k autobusovým zastávkám a naměří hrozivá data. Samozřejmě, že občan nesmí vědět, že hromadné dopravy se nízkoemisní zóna netýká, protože pak by se mohl ptát, proč se měření dělala u autobusového nádraží Florenc, kde vcelku pochopitelně vyšla nejhůře. A pan Hudeček nás ohromuje, jak jsme na tom nejhůř, co ten Dán kdy viděl.. Překvapivě se nezeptáme v sousedním Německu, kde v mnoha městech ukazují měření, že nízkoemisní zóny mají na ekologii minimální dopad. Dokonce ignorujeme i to, že několikanásobný efekt má přesun občanů z individuální dopravy do autobusů MHD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtmanka Pecková: Manipulace ministra Macinky

22:14 Hejtmanka Pecková: Manipulace ministra Macinky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…