Šlachta (Přísaha): Ministerstvo začne sčítat uprchlíky

03.02.2023 9:45 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k evidenci ukrajinských uprchlíků

Šlachta (Přísaha): Ministerstvo začne sčítat uprchlíky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Konečně! Za pár týdnů to bude už rok! Rakušan konečně pochopil, že náš stát a jeho orgány prostě musí vědět kolik a jací lidé se na našem území nachází.

Už před rokem, kdy celý konflikt na Ukrajině vypuknul, jsem říkal, že pokud neudržíme bezpečnost u nás, může se nám to krutě vymstít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Česká republika musí hájit své zájmy

2:05 Vích (SPD): Česká republika musí hájit své zájmy

Ve dnech 7. a 8. července 2026 se v turecké Ankaře uskuteční summit NATO. Půjde o jedno z nejdůležit…