Šlachta (Přísaha): S čím jdeme do voleb?

31.01.2024 10:21 | Ze sítí
autor: PV

Informace na veřejném facebookovém profilu Roberta Šlachty k volbám do Evropského parlamentu

Šlachta (Přísaha): S čím jdeme do voleb?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Přísaha a Motoristé sobě vytvoří společnou koaliční kandidátní listinu. Lídryní za hnutí Přísaha je socioložka a odbornice na migrační a azylovou politiku Nikola Bartůšek. Lídrem za Motoristy sobě je předseda strany Petr Macinka. Společným superlídrem kandidátky je bývalý formulový pilot, mezinárodně uznávaný automobilový expert a politický komentátor Filip Turek.

Programová shoda v klíčových tématech, která je závazná pro všechny kandidáty na společné kandidátní listině, je následující:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Dotace

Je pravda, že jste už stát Agrofertu proplatil zhruba 200 milionů korun, které ale Evropská unie zatím odmítá Česku proplatit? A co bude, když je fakt neproplatí? To je pak budete po Agrofertu vymáhat zpět nebo to zaplatíme my?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Česká televize není objektivní instituce

4:31 Prokšanová (KSČM): Česká televize není objektivní instituce

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k objektivnosti vysílání České televize