Sládek (Republikáni): Pět let od narození nebo smrti Havla?

19.12.2016 7:34 | Zprávy

Přiznám se, že mne odpověď na tuto otázku nezajímá. Právě tak mne nezajímá, jak jeho působení hodnotí tak zvaní politici ve světě.

Sládek (Republikáni): Pět let od narození nebo smrti Havla?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Pro mne je jednoznačně symbolem tak zvaného sametového podvodu, který umožnil komunistickým pohlavárům poklidně přejít z politické do ekonomické sféry, legalizovat si majetky, které získali díky své oddanosti zločinnému systému. Typickým produktem ničemné úlohy Havla je estébák Babiš ve funkci místopředsedy vlády. Díky Havlově působení se naše země dnes nachází v takovém rozkladu.

Zaujaly mne však komentáře na toto téma od tak zvaných politiků v České republice. Nikdo z nich není tak mladý, aby mohl předstírat, že neví, co se odehrálo v lednu roku 1998 při poslední volbě Havla prezidentem České republiky.

Tehdy jsem na tento post kandidoval, navržen poslanci Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa.

Jelikož Havlova klika v čele s Dášou Havlovou rozenou Veškrnovou, komediantkou očekávala problémy, domluvila se jak s Klausem, předsedou vlády, tak Zemanem, předsedou Poslanecké sněmovny, jejíž jsem byl členem, na mé odklizení po dobu volby prezidenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Čím větší prů*er, tím víc mrtvol kolem

16:21 Mašek (ANO): Čím větší prů*er, tím víc mrtvol kolem

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na úmrtí hlavního svědka v kauze IKEM