Nejjednodušší, jak se pomstít neoblíbenému sousedovi je přeci podat na něho smyšlené udání na finanční úřad, policii, šířit pomluvy a lži.
Účtenkovou loterií na Slovensku se nechal inspirovat tamní opovrhovaný a zde v některých částech populace zbožňovaný rodák Babiš. Stejně jako se nechal jinde inspirovat EET. Co na tom, že fízlovský systém EET je v české podobě jenom ve třech zemích na celé planetě a ani tam se moc neosvědčil. Co na tom, že ani účtenková loterie se na Slovensku nesetkala s velkým zájmem a ten nadále upadá. Svůj účel taktéž nesplnila, protože lidé nejvíce do systému zadávají účtenky z velkých obchodních řetězců.
Proto přeci nejsou tyto systémy zřizovány. Jediným důvodem jejich existence je totiž vytvořit státem řízenou a státem financovanou síť udavačů a všude přítomnou atmosféru strachu. Každý, kdo se přihlásil do systému účtenkové loterie musí sám na sebe udat řadu citlivých osobních údajů. Pro usnadnění práce těmto sebeudavačům, poskytlo ministerstvo financí ke stažení aplikaci, která zároveň udala a do systému sledování zahrnula i každého člověka, kterému kdy ten sebeudavač z telefonu volal. Tak se prostřednictvím více jak 70 tisíc sebeudavačů dostal stát k dalším stovkám tisíc občanů a jejich údajům, aniž by tito s něčím takovým souhlasili. Takto vytvořený systém umožní sledovat na každém kroku a podle potřeby likvidovat každého, kdo bude nepohodlný, bude překážet plánům vládnoucí garnitury. Ministerstvo prý o existenci tohoto programu nevědělo. Máme si tedy myslet, že ministerstvo financí zaplatilo nějaké firmě za aplikaci, kterou si nikdo z ministerstva při převzetí ani nezkontroloval? Mají nás za hlupáky?

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV