Šojdrová (KDU-ČSL): Lidé, kteří mne ve volbách podpořili, mají právo vědět, co dělám

03.08.2014 7:27

Europoslankyně Šojdrová se setkala se svými podporovateli

Šojdrová (KDU-ČSL): Lidé, kteří mne ve volbách podpořili, mají právo vědět, co dělám
Foto: Daniela Černá
Popisek: Michaela Šojdrová

V sobotu 26. července 2014 proběhlo setkání poslankyně Evropského parlamentu Michaely Šojdrové s více než 160 přáteli a podporovateli v prostorách tenisového areálu Bajda v Kroměříži.

Setkání se zúčastnili sympatizanti, vážení hosté a přátelé z celé republiky. „Lidé, kteří mne ve volbách podpořili, mají právo vědět, co dělám. Dostávám hodně dotazů a tak jsem spojila příjemné s užitečným, dobu letních prázdnin s prezentací mé činnosti v Evropského parlamentu,“ řekla Michaela Šojdrová, místopředsedkyně české delegace ve frakci Evropské lidové strany.  Poděkovala všem za pomoc ve volební kampani a představila členy svého poslaneckého týmu – asistenty v Evropském parlamentu Eduarda a Kateřinu Huliciusovy, asistentku v poslanecké kanceláři v Praze Johanu Krbcovu a krajskou tajemnici KDU-ČSL Karlu Vaculínovou, která bude její kontaktní osobou pro Zlínský kraj. Michaela Šojdrová otevře pracoviště poslanecké kanceláře ve všech krajích ČR. Její hlavní činností v Evropském parlamentu bude práce ve Výboru pro kulturu a vzdělávání, ve Výboru pro práva žen a rovnost pohlaví a ve Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin.

„Jsem hrdá na to, že jsem vaší poslankyní. Práce v Evropském parlamentu je práce pro vás – pro občany ČR, Evropany.“ Tak zní motto Michaely Šojdrové pro příštích pět let. Tímto setkáním rovněž naplňuje svůj předvolební slib, že bude více a otevřeně informovat o své činnosti v Evropském parlamentu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kdu.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Babišova média se neustále snaží špinit a lhát o SPD

21:41 Okamura (SPD): Babišova média se neustále snaží špinit a lhát o SPD

Komentář na facebookovém profilu k předvolební kampani