Štefek (KSČM): Souhlasíte s tím, co se děje kolem nás? Nebo chcete změnu?

21. 10. 2017 6:33

Souhlasíte s tím, že přestože makáte celý den nebo jste poctivě pracovali řadu desetiletí, žijete od výplaty k výplatě, od důchodu k důchodu?

Štefek (KSČM): Souhlasíte s tím, co se děje kolem nás? Nebo chcete změnu?
Foto: KSČM
Popisek: Zdeněk Štefek, KSČM

Souhlasíte s tím, že přestože makáte celý den nebo jste poctivě pracovali řadu desetiletí, žijete od výplaty k výplatě, od důchodu k důchodu? Že koulíte očima pokaždé, když máte zajistit víkend pro rodinu plný kultury nebo sportu? Že se Vám protáčejí panenky, když potřebujete koupit obyčejné máslo na koláč?

Pokud souhlasíte, volte strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, aby lidé se skoro stotisícovým platem platili procentuálně stejné daně jako ti se základním příjmem nebo jako rodiny s dětmi? Aby byli zbohatlíci zvýhodňováni v bankách při půjčkách, při nadstandardech ve zdravotnictví, při spoření na důchod, při řešení problémů bydlení?

Pokud ano, tak volte ty strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, co zahájily bytovou výstavu pro bohaté, co nechávají mizet miliardy v daňových rájích, co chtějí zvýšit spoluúčast pacientů, co zvedají daně chudnoucí většině. A nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, že máme být zdrojem levné pracovní síly, kdy za stejnou práci dosahujeme třetinové odměny a přitom tu ceny máme často vyšší než v sousední zemi? Souhlasíte s tím, aby sem bylo dováženo zboží druhé kvality, navíc takové, ve kterém jsme byli soběstační? Souhlasíte s tím, že se vyprodává do cizích rukou naše bohatství, zabírá zemědělská půda a privatizuje voda a další klíčové suroviny?

Pokud ano, tak volte ty strany, které ukázaly v posledním čtvrtstoletí, co dovedou, co rozprodali naše zlato a stříbro, co dovedly naše školství do podřepu a zlikvidovaly učňovské obory. A nebo nechoďte k volbám.

Souhlasíte s tím, že není ohrožena naše bezpečnost, že nám nehrozí teroristický útok, i když to práská všude kolem nás a že cestou k míru jsou agrese, vměšování, barevné revoluce a vysílání našich vojáků na zahraniční mise v zájmu USA?

Pokud s tím tvrzení souhlasíte, tak volte ty strany, které nás v posledních 25 let dovedly do řad zemí slepě a servilně poslouchajících USA  a EU a nebo nechoďte k volbám.

Pokud s tím vším ale nesouhlasíte, moc voleb nemáte.  My máme řešení, které prosazuje bezpečnost, spravedlnost, mír. Máme KSČM. A já vás žádám o Váš hlas pro KSČM, protože jiná šance pro naši zemi skutečně není. Dnes již ne.

Převzato z profilu.

Ing. Zdeněk Štefek

  • KSČM
  • Zastupitel SČkraje,kandidát do EP,Objednatel/zhotovitel:KSČM
  • krajský zastupitel

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Červenka (Trikolóra): O co jde FITESu...

10:07 Červenka (Trikolóra): O co jde FITESu...

Předpokládám, že před únorovou volbou šesti nových radních jsou již spacáky nachystány a Peszynski, …