Štěpánek (Trikolóra): Evropské hodnoty v akci

19.03.2020 16:02 | Zprávy
autor: PV

Pokud náhodou nevíte, co jsou to ty „evropské hodnoty“, tak spolek s názvem Evropské hodnoty to názorně předvádí den co den. Naposledy jeho výkonný ředitel Jakub Janda. Ano, ten porno Janda.

Štěpánek (Trikolóra): Evropské hodnoty v akci
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Na adresu prezidenta republiky Miloše Zemana 15. 3. 2020 napsal:

„Prezident České republiky není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sračka co se v době největší národní krize za generace někdo schovává. Ale možná je to tak lepší, nikdo na ty jeho kecy a lži není zvědavý.“

Na svých webových stránkách o sobě hoši a děvčata z Evropských hodnot píší, že „ctí lidskou důstojnost a solidaritu“ a o kousek dál, že „pod tuto hodnotu zahrnují rovněž obecně prohlubování kultury důstojného vystupování…“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

22:31 Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k é zrušení stratkomu.