Štěpánek (Trikolora): Pětidemoliční mnohoobročníci v akci

17.02.2023 15:45 | Komentář

Staronový pražský primátor Bohuslav Svoboda je zároveň poslancem, a navíc ještě přednostou Gynekologické kliniky 3. LF UK a ÚVN, o dalších pašalících, správních radách a stranických a jiných funkcích nemluvě.

Štěpánek (Trikolora): Pětidemoliční mnohoobročníci v akci
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

Nový náměstek pražského primátora Jiří Pospíšil je zároveň v Bruselu a Štrasburku europoslancem, o dalších pašalících, správních radách a stranických a jiných funkcích nemluvě.To další nová pražská náměstkyně primátora Alexandra Udženija to má z Prahy 2, kde je zároveň starostkou, mnohem blíž, o dalších pašalících, správních radách a stranických a jiných funkcích nemluvě. A takhle se dá pokračovat kus po kuse.

Je zcela evidentní, že všechny tyto náročné funkce nelze současně vykonávat plnohodnotně. Nikdo se nemůže rozpůlit, ba rozčtvrtit. Jedním zadkem prostě nelze plnohodnotně sedět na dvou třech čtyřech židlích. Co z toho plyne?

Tihle výtečníci sice kumulují bezpočet funkcí, ale jejich běžnou každodenní práci za ně musí vykonávat někdo jiný. To ale nijak nebrání tomu, aby tihle mnohoobročníci brali dva tři čtyři platy. Obvykle to pak řeší tak, že veřejnosti předhazují pohádku, že některý z platů posílají na dobročinné účely. Co nám tím ale říkají? Nic jiného, než že si za naše peníze, rozuměj za peníze nás daňových poplatníků, hrají na filantropy. Ze svého to nedávají.

Ale co jsme si, spíše však, co jste si v Praze zvolili, to máte. Dobře vám tak.

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Petr Štěpánek

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): ODS navrhuje výpověď bez udání důvodu, což hnutí SPD zásadně odmítá

8:05 Rozvoral (SPD): ODS navrhuje výpověď bez udání důvodu, což hnutí SPD zásadně odmítá

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) předložil do Poslanecké sněmovny novelu zák…