Stropnický (SZ): Respekt ze mne standardně udělal ňoumu, zato Hujová je pokrok sám

29.12.2014 7:41 | Zprávy
autor: Zeleni.cz

Z Facebooku Matěje Stropnického

Stropnický (SZ): Respekt ze mne standardně udělal ňoumu, zato Hujová je pokrok sám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Matěj Stropnický

Po dvou posledních jednáních svítají projektu Klinika tři šance: jednak jsem iniciativu propojil s Českými drahami pro možný pronájem samostatně stojícího poloprázdného objektu diagonálně naproti divadlu Ponec (Husitská ul.), jednak jsme se na včerejším jednání s náměstkem ministra financí shodli na výkladu zákona, že i Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových spadající právě pod toto ministerstvo MŮŽE budovu v Jeseniově 60 krátkodobě pronajmout hlavnímu městu a to pak Klinice, no a konečně: najde-li hlavní město vhodný alternativní objekt pro tu inspekci, náměstek Závodský předběžně nevylučuje výměnu kus za kus. Jen bych asi pro novou kompetenci „legalizace squatů" potřeboval z časových důvodů odebrat ten územní rozvoj... což však raději nebudu říkat dvakrát. (Respekt pak ve svém článku z tohoto týdne ze mne standardně udělal ňoumu, kdežto starostka Hujová, která iniciativě vskutku konstruktivně nabídla nákladové nádraží - aby pak mohla strašit, že ho obsadili squateři - vyšla respekťáctvu jako pokroková to žena: prostě pokrokovej časák.)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.