Suchý (TOP 09): Mého zvolení do čela krajské organizace si nesmírně vážím

14.05.2019 10:00

TOP 09 v Plzeňském kraji si zvolila nové vedení. Stranu i nadále povede její současný předseda a plzeňský zastupitel Petr Suchý (40), místopředsedy byli na sobotním sněmu v Plzni znovu zvoleni krajský zastupitel Richard Pikner (46), místostarostka Městského obvodu Plzeň 1 Ilona Jehličková (55) a dosavadní místopředseda krajské organizace Martin Vít (47).

Suchý (TOP 09): Mého zvolení do čela krajské organizace si nesmírně vážím
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Petr Suchý má s vedením krajské organizace zkušenost již z předešlých dvou volebních období, kdy v roce 2015 vystřídal ve vedení plzeňské organizace současného místopředsedu celostátní TOP 09 Marka Ženíška. „Mého zvolení do čela krajské organizace TOP 09 si nesmírně vážím a přijímám tento úkol s velikou pokorou. TOP 09 čeká v nejbližší době výzva v podobě voleb do Evropského parlamentu, později senátní a krajské volby. Mým cílem je přispět v následujícím období k tomu, abychom i nadále prohlubovali spolupráci s demokratickými stranami a hnutími na regionální úrovni a společně příští rok výrazně uspěli v krajských volbách. Jako další úkoly vnímám především růst a stabilizaci členské základny, a to především v příhraničních okresech, hledání nových tváří a komunikaci s veřejností,“ říká nově zvolený předseda TOP 09 v Plzeňském kraji Petr Suchý.

V krajském předsednictvu dále usednou náměstek primátora města Plzně Michal Vozobule, předseda regionální TOP 09 na Klatovsku a Domažlicku David Klíma, zastupitel města Starý Plzenec Miroslav Hejzek, starosta Přeštic Karel Naxera a místostarosta Městského obvodu Plzeň 3 Ondřej Ženíšek. V jednadvacetičlenném krajském výboru ještě usednou Ladislav Lego, Martin Straka, Jana Petříčková, Miroslav Vecka, Karel Smola, Karel Pučelík, Petr Denk, Miloš Nový, Radoslav Škarda, Martin Leška, Jiří Dort a Jaroslav Lobkowicz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: Jak jedním preferenčním hlasem najednou volit více kandidátů?

22:44 Konzervativní strana: Jak jedním preferenčním hlasem najednou volit více kandidátů?

Společná tisková zpráva KČ, KONS a SMS k volbám do EP