Světlíková (ČSSD): Za tragédii ve Žďáru nad Sázavou jsou zodpovědní hlavně lékaři

15.10.2014 12:27 | Zprávy

Bláznivá žena, která způsobila úterní tragédii na SŠ ve Žďáru nad Sázavou neměla být nikdy propuštěna z psychiatrické léčebny.

Světlíková (ČSSD): Za tragédii ve Žďáru nad Sázavou jsou zodpovědní hlavně lékaři
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Šestadvacetiletá žena, která v úterý ubodala studenta střední školy ve Žďáru nad Sázavou de-facto za své chování nemůže, jelikož trpí velmi závažnou duševní nemocí - schizofrenií, tedy rozdvojenou osobností a pokud se patřičně neléčí, tak za své chování není prakticky zodpovědná.

Za dnešní tragédii jsou podle mého názoru zodpovědní spíše lékaři, kteří se ji rozhodli propustit z psychiatrické léčebny s tím, že již není pro své okolí nebezpečná. Bohužel podcenili situaci, kterou mohli i očekávat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury

19:10 Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury

Komentář předsedy ODS Martina Kupky k jednání Sněmovny o postoji ke sjezdu Sudetoněmeckého krajanské…