Chceme takového kandidáta do krajského zastupitelstva, kandidujícího na 4. místě za TOP 09? Koho bude šikanovat potom?
Na přelomu loňského roku místostarosta Ing. Petr Kunc začal čistku zaměstnanců na ÚMČ Brno-Židenice. Šikanuje zaměstnance, aby je přinutil k dorovolnému odchodu. Pakliže se zaměstnanci brání, odplatou je ještě hrubější bossing s výrazy hodných do hospodského zařízení. Jeho nenávist ke každému, kdo je kamarád nebo známý bývalého vedení je zcela zjevná a to ihned od jeho příchodu na ÚMČ. O tomto problému jsme (zastupitelé za Zelenoupro Židenice, ODS a ČSSD) v loňském roce informovali i starostu MČ Brno-Židenice Mgr. Novotného,bohužel bez odezvy. Ing. Kunc nejen šikunuje zaměstnance, ale je také velmi xenofobní, všem je všeobecně známo, že nenávidí homosexuály. Na toto téma má časté slovní narážky, které jsou pro mnohé až urážející. Dokonce i na zastupitele koalice za největší stranu v Židenicích (ANO) nejednou pronesl výsměšné a hanlivé urážky. To vše jen proto, že homosexuály nebere jako lidi, ale podřadný společenský problém.V jeho konání ho podporuje Mgr. Mrázek (v minulém volebním období místostarosta za ODS, nyní místostarosta za ANO) a ten v prospěch Ing. Kunce také následně razantně ovlivňuje rozhodnutí vedení (ANO) na radnici MČ Brno-Židenice.
Kandidát do krajského zastupitelstva Ing. Kunc přinutil odejít z ÚMČ Petra Nováčka za jeho politickou příslušnost, odchází právník úřadu Mgr.Rafaj a najeho seznamu jsou další zaměstnanci: Greplová, Havránková, Bevilaqua, Skácelová, Suchánková,Trávníček..., jsou to všichni normální pracující lidé.Jejich jediným prohřeškem je, že se přátelí s bývalým vedením, nebo se ho nebáli a postavili se jeho útokům a zastrašování.
V příloze tohoto emailu zasílám dopis pana Nováčka, který jsem od něj dostal, abych jej přečetl zastupitelům. Místostarosta Ing. Kunc dělal vše proto, aby nebyl přečten. Prosadil u koalice, aby bod na jednání ZMČ o jeho "Bossingu na zaměstnance" nebyl schválen. Také zasílám prohlášení MS ČSSD, které bylo předáno na včerejším (15.6.2016) ZMČ všem zastupitelům. Text vypovídá o veřejné šikaně na ÚMČ a konkrétních nepohodlných lidech.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV