Svoboda (ČSSD): Soukromé subjekty suplují ve městě chybějící jesle

28.06.2016 6:30 | Zprávy
autor: PV

K podpoře rodin prostřednictvím soukromých subjektů.

Svoboda (ČSSD): Soukromé subjekty suplují ve městě chybějící jesle
Foto: cssd.cz
Popisek: Pavel Svoboda (ČSSD)

Dva roky podporuje Jablonec rodiny s dětmi od dvou do sedmi let, které nebylo možné umístit do městských mateřských škol. Podporu dle přísných pravidel poskytuje město jako příspěvek na školné v soukromých zařízeních ve výši 1000 Kč za měsíc a dítě.

Jablonečtí radní schválili její poskytování i v dalším roce.

Příspěvek pomohl při umísťování dětí mladších tří let, které kvůli kapacitě nepřijaly školky zřizované městem, starších dětí, jež se např. přistěhovaly v průběhu roku do Jablonce, a dětí se zdravotním omezením. „Od září 2015 do dubna 2016 jí využilo celkem 20 dětí a z plánovaných 356 000 Kč v rozpočtu se zatím vyčerpalo 79 000 Kč,“ konstatuje náměstek primátora pro oblast humanitní Pavel Svoboda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

22:31 Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k herci Hynku Čermákovi.