Svoboda (ODS): Nevzdávám se tak snadno

30.08.2017 22:06 | Zprávy
autor: PV

Komentář Bohuslava Svobody z Facebooku.

Svoboda (ODS): Nevzdávám se tak snadno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exprimátor Prahy Bohuslav Svoboda

Příští týden nás čeká další jednání Poslanecké sněmovny. Na pořad by se měl dostat i můj návrh zákona o vzdělávání lékařů. Předložil jsem ho proto, že chci vrátit obor praktický lékař pro děti a dorost mezi samostatné specializační obory. Dělám to proto, že náplň práce dětského praktického lékaře se významně liší od náplně práce pediatra, který působí v nemocnici.

Vzdělávací systém, ve kterém byli dětští praktici samostatným specializačním oborem jsme tu dosud měli a záviděla nám ho spousta jiných zemí. Vláda se rozhodla systém změnit a dětské praktiky i pediatry sloučit v jediném vzdělávacím oboru. Od začátku jsem tvrdil, že je to špatně. A že se budu ze všech sil snažit o to, abychom situaci napravili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Emisní povolenky dávají znečišťování cenovku

7:07 Zelení: Emisní povolenky dávají znečišťování cenovku

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k významu emisních povolenek