Svoboda (ODS): Piráti hodili ručník do ringu

09.09.2018 9:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření Pirátů o povolební spolupráci na pražském magistrátu

Svoboda (ODS): Piráti hodili ručník do ringu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ODS Bohuslav Svoboda

Piráti hodili ručník do ringu. Měsíc před volbami sdělili všem Pražanům‚ že po volbách nechtějí spolupracovat vůbec s nikým. Takový přístup mě děsí. Cítím z toho, že jim vůbec nejde o Prahu, natož o Pražany. Osobní útoky, osočování a napadání Praze škodí. Jako někdejší primátor to považuji za aktivismus a amaterismus.

Jsem připravený jednat se všemi stranami i s jednotlivci s výjimkou komunistů. Myslím si, že máme jeden společný cíl, a to je dát Prahu do pořádku. Odmítání spolupráce k ničemu dobrému nepovede a Praha zůstane stát na místě jako poslední čtyři roky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Pithartův Návod na výrobu vůdce

8:03 Mašek (ANO): Pithartův Návod na výrobu vůdce

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k varovným slovům tehdejšího senátora Petra Pitharta.