Svobodní: Dotace jsou zlo a na politicky motivované akce dvojnásob

09.08.2021 18:36 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dotacím pro Prague Pride

Svobodní: Dotace jsou zlo a na politicky motivované akce dvojnásob
Foto: volimtrikoloru.cz
Popisek: Koalice Trikolóra/Svobodní/Soukromníci - logo

Jak by se vám líbilo dotovat pochod hrdosti neočkovaných, kteří jsou dnes opravdu reálně citilně diskriminováni státem? Nebo motoristů? Je snad pochod hrdosti gayů a spol. něco jiného?

Naši dva zastupitelé hlavního města Prahy hlasovali proti dotacím na Prague Pride. Nejsou to pokrytci a hlasovali by i proti dotování jiných “pochodů hrdosti”. Podobně akce mají platit dobrovolně organizátoři, sponzoři nebo účastníci. Ne všichni daňoví poplatníci, kteří platí daně pod pohrůžkou státního násilí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Vládní politici, kteří dlouhodobě působí proti naší krásné přírodě

20:16 Dvořák (STAN): Vládní politici, kteří dlouhodobě působí proti naší krásné přírodě

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k větrné energetice.