Svobodní: Komisařka chce problémy povinně distribuovat jiným

25.09.2020 4:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření evropské komisařky pro vnitřní záležitosti Ylvy Johanssonové o závazném systému solidarity v oblasti migrace

Svobodní: Komisařka chce problémy povinně distribuovat jiným
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Povinná či závazná solidarita je protimluv, i proto Svobodní jednoznačně odmítají plány Evropské komise.

O tom, kdo bude žít v naší zemi, se má rozhodovat dle našich pravidel. Ta přitom fungují celkem dobře a podobně jako u zbraňové legislativy nám je nemají politici v Bruselu měnit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sláma (Trikolora): Úcta k vyhaslým životům nejen na tomto místě je závazkem

19:10 Sláma (Trikolora): Úcta k vyhaslým životům nejen na tomto místě je závazkem

Projev při pietním aktu na bývalé pražské Kobyliské střelnici