Svobodní: Rozpočet má být vyrovnaný, vláda neumí opravdu hospodařit

18.12.2015 15:26 | Zprávy
autor: PV

Vláda nedokázala sestavit na rok 2016 vyrovnaný rozpočet dokonce ani v období hospodářského růstu.

Svobodní: Rozpočet má být vyrovnaný, vláda neumí opravdu hospodařit
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Ministr financí Andrej Babiš chtěl řídit stát jako firmu. Výsledkem jeho práce je hospodaření na dluh za cizí peníze, z části ve prospěch i jeho společností.

Považujeme rozpočet, který předpokládá oproti vybraným daním výdaje o 70 miliard korun vyšší, za krajně nehospodárný. Pokud by politici měli nad sebou bič v podobě ústavního zákona o vyrovnaném rozpočtu, jak ho prosazují Svobodní, hospodaření na dluh občanů České republiky by bylo minulostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Veš v kožichu, aneb vrána k vráně sedá

8:14 Kavij (KSČM): Veš v kožichu, aneb vrána k vráně sedá

Vrána k vráně sedá, ono známé přísloví platí i pro hradního agenta Pávka.