Svobodní: Tři premiéři prováhali vyjednání výjimky ze zavedení eura

22.11.2023 23:08 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zavedení eura

Svobodní: Tři premiéři prováhali vyjednání výjimky ze zavedení eura
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní

Mezi nimi i Andrej Babiš v roce 2020. To je fakt a označování našeho předsedy hlupákem na tom nic nezmění. Dánsko a Velká Británie si vyjednaly výjimku z povinnosti zavedení eura. V momentech, kdy kvůli jednomyslnosti byl nutný náš souhlas, jsme si mohli vyjednat výjimku také, ale bohužel jsme to neudělali.

Nevýhodnou Lisabonskou smlouvu, Evropský stabilizační mechanismus a společný gigantický euro-dluh 750 miliard eur jsme odsouhlasili ústy našich tehdejších premiérů, aniž bychom s tím na vyvážení pro nás cokoliv pozitivního vyjednali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Cena potravin

Podle vás jí sníží konkurence. Co jste tedy proto, aby tu byla větší konkurence a potažmo levnější potraviny fakt byly, udělali, když jste byli v opravdové vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Kvalifikovaný odhad nemusí odpovídat skutečnosti

16:21 Munzar (ODS): Kvalifikovaný odhad nemusí odpovídat skutečnosti

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 12. března 2026 k vládnímu návrhu zákona o účetnictví